Čakovice

Čakovice

Cukrovarská 15/20
196 00 Praha 9, Čakovice
+420 775 033 520

objednavky@sladkadilna.cz
otevřeno denně 9-18

Přijímáme klasické i stravenkové platební karty.

Čakovická pobočka na Cukrovarské ulici nebyla první, jak by se mohlo na první pohled zdát. Ještě před ní jsme byli od roku 2017 dva roky v přízemí rodinného domu o pár bloků dál, v Něvské ulici.

Na konci léta 2019 (zrovna, když jsme se konečně zabydleli a přibili poslední poličku) se na hlavní Cukrovarské ulici nabídl volný prostor pro cukrárnu. Prostory jsme kompletně zrekonstruovali a přední část vybavili posezením a toaletou.

Pobočku na Cukrovarské ulici jsme otevřeli 6.11.2019. Uvnitř pro vás máme nyní tři stolky + dva velké parapety na sezení a v teplých měsících můžete posedět i na zahrádce. Pro děti máme v rohu dětský koutek, kde si mohou vybarvovat a hrát s nejrůznějšími hračkami. :)

Zmrzlinu točíme přibližně od dubna do listopadu.

Jak se k nám dostanete

Metrem

Na stanici Letňany a potom autobusem 136 – zastávka Čakovický zámek. Vystupte a jděte směrem ke kostelu. Nemůžete nás minout.

Autem

Od Globusu vás hlavní ulice zavede až k nám, pod Čakovický kostel. Parkovat můžete na místech přímo před cukrárnou. V případě plného parkoviště zajeďte za kostel nebo do ulice Dr. Marodyho.

Alergeny

Některé naše výrobky deklarujeme jako bezlepkové, nebo u nich neuvádíme jako alergen ořechy či vejce. Berte však, prosím, v potaz, že všechny naše výrobky mohou ve stopovém množství obsahovat následující alergeny, které zpracováváme v naší výrobně: